Ładowanie...

Aktualności

KP Sarnów - Niwy Brudzowice 1:0

• autor: cukier1990, 2014-08-24 10:45

Zwycięstwem 1:0 zakończył się piewrszy mecz na własnym boisku, bramkę dającą trzy punkty zdobył w    80 min. Kamil Jajeśniak.

Po dobrym meczu w naszym wykonaniu pokonaliśmy Niwy Brudzowice 1:0 ! Od początku meczu nasza drużyna ruszyła ostro do ataków ale nie przekładało się to na sytuacje bramkowe, drużyna z Brudzowic umiejętnie odpierała nasze ataki a także groźnie atakowała i mecz stał na niezłym poziomie. W pierwszej odsłonie nasza drużyna miała trzy okazje do otwarcia wyniku, dwie z nich po rzutach rożnych. W pierwszej sytuacji po wrzutce Pawła Dudały bramkarz sparował piłkę na przedpole, niestety nikomu nie udało się dobić piłki i goście wyjaśnili całe zamieszanie. Po drugim rożnym strzelał głową Mateusz Kusiński ale bramkarz zdołał obronić ten strzał. Ostatnią sytuację miał Łukasz Gorgoń ale strzełił w środek bramki a tam bramkarz bez problemu wyłapał uderzenie. Najlepszą sytuację w pierwszej połowie do otwarcia wyniku mieli goście za sprawą Tomczyka, który w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Ćwika i do przerwy było 0:0. W drugiej połowie ponownie rozgorzała walka i było widać że obie ekipy interesuje tylko zwycięstwo, z tego powodu kibice nie mogli narzekać na brak emocji ale na bramkę musieli czekać aż do 80 minuty, kiedy to Kamil Jajeśniak zdecydował się na indywidualną akcję i po minięciu kilku przeciwników strzelił nie do obrony i mógł utonąć w ramionach kolegów. Popularny "Jajo" miał jeszcze dwie setki, lecz nie zdołał już pokonać bramkarza i mecz zakończył się wynikiem 1:0. Cieszy dobra gra całej drużyny i przede wszytkim zwycięstwo którego bardzo potrzebowaliśmy. Po pechowej porażce tydzień temu, teraz już koncentrujemy się na derbach, które za tydzień rozegramy w Dąbiu.